Zapraszamy wszystkich Widzów Lubuskiego Teatru do oddania swoich głosów w Plebiscycie "LEONY 2023/2024"! W tym roku głosujemy na: najpopularniejszą AKTORKĘ, najpopularniejszego AKTORA, najpopularniejszy SPEKTAKL i najpopularniejszy SPEKTAKL DLA DZIECI. 

Głosować można do 16 czerwca włącznie, a ogłoszenie zwycięzców Plebiscytu odbędzie się podczas uroczystej Gali "LEONY 2023/2024" - 22 czerwca 2024 r. na naszej nowej scenie Teatru Lalek.


Jak głosować?

STACJONARNIE:

Od 17.05.2024 r. (piątek) w Kasie biletowej Lubuskiego Teatru dostępne są kupony konkursowe, na których można oddać swoje głosy w 4 kategoriach:
- najpopularniejsza AKTORKA
- najpopularniejszy AKTOR
- najpopularniejszy SPEKTAKL
- najpopularniejszy SPEKTAKL DLA DZIECI

kupon konkursowy leony 2023  

Po wypełnieniu kuponu należy go wrzucić do specjalnie oznakowanej urny z napisem "LEONY 2023/2024", która stoi w holu wejściowym Lubuskiego Teatru, tuż obok kasy biletowej. 
Jak co roku, wśród wszystkich Widzów, którzy wypełnią kupony konkursowe, rozlosowane zostaną nagrody, a będą nimi podwójne zaproszenia na spektakle premierowe oraz na wybrane spektakle w kolejnym sezonie artystycznym.

 

INTERNETOWO:

W tym roku wprowadzamy nowość - od 1 czerwca możliwe jest głosowanie online, poprzez formularz internetowy. Ważna informacja: jedna osoba może zagłosować tylko raz. W głosowaniu internetowym nie przewidujemy losowania nagród dla głosujących.


ZAGŁOSUJ ONLINE
 
>>

 

Jak mówił Dyrektor LT Robert Czechowski w wywiadzie dla Radia Index
"Trzymam kciuki za piękne wybory. Pamiętajcie, Kochani, że dla naszych Aktorek i Aktorów to są najpiękniejsze nagrody - właśnie od Was!"


PLEBISCYT LUBUSKIEGO TEATRU "LEONY 2023/2024"

Kategorie:

Regulamin Plebiscytu "Leony 2023/2024":

 

Zapraszamy do głosowania!