Gościnny spektakl „Wielkie Urodziny” to międzynarodowa produkcja w języku polskim. Przedstawienie zostało zrealizowane pod czujnym okiem twórców animacji, z myślą o najmłodszych widzach i doskonale dostosowane do ich percepcji.

Bing na Żywo – Wielkie Urodziny

Sprzedaż biletów online: 
Eventim: https://www.eventim.pl/campaign/bing-na-zywo/?affiliate=GDW
Ticketmaster: https://shops.ticketmasterpartners.com/bing
oraz stacjonarnie w salonach sieci Media Markt

__________________________________________________________________________

Bing na Żywo

Wspaniała wiadomość dla Bingusiów i ich bliskich! Najbardziej uwielbiany przez dzieci na całym świecie króliczek Bing, wraz z przyjaciółmi, odwiedzi teatry w całej Polsce!

Spektakl „Wielkie Urodziny” to międzynarodowa produkcja w języku polskim. Przedstawienie zostało zrealizowane pod czujnym okiem twórców animacji, z myślą o najmłodszych widzach i doskonale dostosowane do ich percepcji. Na scenie pojawiają się: Bing, Sula, Coco, Pando i Flop w formie przepięknych, wielkoformatowych lalek, które na żywo animowane są przez utalentowanych polskich aktorów. Bing Na Żywo to wielka teatralna przygoda! Wspaniała scenografia, wesołe piosenki i duża dawka zabawy i interakcji z małymi widzami. Dla najmłodszych to wyjątkowa okazja do zobaczenia na żywo Binga i jego przyjaciół!

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1 do 3-4 roku życia. Rozwija umiejętności społeczne, buduje pozytywne wzorce zachowań, podpowiada jak nawiązywać relacje z rówieśnikami oraz dorosłymi. Uczy także jak radzić sobie z emocjami i uczuciami, pokazuje czym jest przyjaźń, akceptacja, tolerancja, współpraca, współzawodnictwo oraz jak rozwiązywać konflikty z poszanowaniem innych.

Przedstawienie zrealizowane zostało przez agencję artystyczną Good Walk, autora takich spektakli dla dzieci jak Strażak Sam, czy Tomek i Przyjaciele. W Polsce, Bing Na Żywo cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W ciągu pierwszych trzech miesięcy spektakl wystawiono ponad 100 razy. Obejrzało go ponad 30 tys. widzów w 27 miastach! Jeśli jeszcze go nie widzieliście, pospieszcie się. Bilety w każdym mieście bardzo szybko się wyprzedają, a wiele miejsc odwiedzimy tylko jeden jedyny raz.

Zapraszamy całe rodziny na pierwsze, wspólne wyjście do teatru!

Pamiętajcie: Bing na Żywo – to wielka rzecz!

 

Obsada:

Bing – Karol Sławek / Szymon Bujak
Coco i Sula - Karolina Mazurek / Monika Markowska
Flop i Pando – Jakub Szlachetka / Maciej Łabaz
Wiktoria Grzegorczyk

głos Amma - Marta Markowicz

Reżyseria: Zuzanna Gaińska
na podstawie spektaklu Wilhelminiego Hoornstrasa
Scenariusz: Paul Passchier
Scenografia: Joris van Veldhoven
Muzyka: Gert-Jan van den Ende

__________________________________________________________________________

Przydatne linki:

https://www.facebook.com/BingNaZywo 
https://www.instagram.com/bingnazywo/ 
https://youtu.be/DnpgAQISvsc - zwiastun spektaklu 

__________________________________________________________________________

Najważniejsze informacje dotyczące uczestnictwa w spektaklu:

    1. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1 do 3-4 roku życia.
    2. Dzieci, które nie ukończyły 18 miesięcy życia, mają wstęp bezpłatny i zajmują miejsce na kolanach opiekuna. Opiekun musi posiadać dokument potwierdzający wiek dziecka (książeczkę zdrowia, dowód osobisty, paszport, akt urodzenia).
    3. Wszystkie osoby, które w dniu spektaklu ukończyły 18 miesięcy muszą posiadać swój bilet. Nie mamy biletów ulgowych. 
    4. Dzieci nie mogą uczestniczyć samodzielnie w spektaklu. 
    5. Spektakl trwa 55 minut, nie ma przerwy.
    6. W każdym mieście mamy zróżnicowane ceny biletów, są 3 lub 4 strefy cenowe.
    7. Nie ma możliwości zwrotu biletów - jeśli obawiacie się sytuacji losowych lub zdrowotnych, to można ubezpieczyć bilety podczas zakupu, wówczas, jeśli nie będziecie mogli przyjść z powodów, które wskazuje ubezpieczyciel, otrzymacie pełny zwrot — tu znajdziecie dokładne informacje: https://www.eventim.pl/campaign/insurance 
    8. Dokonując zakupu biletów online pamiętajcie:
- o możliwości ubezpieczenia biletów od nagłej choroby lub wypadku losowego (nie ma możliwości dokupienia ubezpieczenia po zakupie biletów)
-  usłudze PayPo, możecie wydłużyć płatność za bilety o 30 dni lub rozłożyć ją na raty
    9. Nie zwlekajcie z zakupem biletów! Spektakl nie jest w stałej ofercie repertuarowej w Waszym mieście. W wielu miejscach gramy tylko jeden raz!

Więcej informacji i odpowiedzi na temat udział w spektaklu znajdziecie w zakładce FAQ: https://www.eventim.pl/obj/media/PL-eventim/pdf/2023/bing-faq-v2.pdf?affiliate=GDW