„Akademia Pana Kleksa" - czy Ambroży Kleks uratuje świat fantazji przed niszczycielską siłą zła? I gdzie jest magiczny guzik Mateusza? Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź w naszym spektaklu - tfu, w Akademii Ambrożego Kleksa! Bo ona może być za każdym rogiem... ;-)

Spektakl rekomendowany dla dzieci od ok. 7 roku życia. 

Gramy: 03.06.23 r. o godz. 16:00
Tłumacze j.migowego PJM: Marek Simonjetz i Miłosz Jezierski 
Audiodeskrypcja: Aleksandra Łachacz 

Udogodnienia do spektaklu (tłumaczenie na j.migowy i audiodeskrypcję) realizujemy w ramach przedsięwzięcia grantowego „Teatr – widzę, słyszę, rozumiem" finansowanego z projektu Kultura bez barier. Zapewniamy odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji.

Przed przedstawieniem (o 15:15) zapraszamy na warsztat (tzw. „touch tour") wprowadzający w tematykę spektaklu. Dajemy widzowi możliwość wejścia na scenę, dotknięcia scenografii, kostiumów, a co za tym idzie zapoznania się z ich materiałem, kształtem oraz fakturą. Pozwoli to również na zapoznanie się z topografią sceny i zorientowaniem się w przestrzeni spektaklu. Mamy nadzieję, że ta nietypowa forma warsztatów umożliwi lepsze zrozumienie spektaklu oraz poznanie przez dotyk tego, czego nie można zobaczyć.

Warsztat jest bezpłatny z udziałem tłumacza języka migowego, ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia na warsztat przyjmowane są mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30, pod numerem 664 713 602 - poinformuj nas jakich udogodnień oczekujesz (audiodeskrypcja, tłumacz PJM/SJM, inne...).

UWAGA!
Bilet dla osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów kosztuje 10zł/osoba za okazaniem legitymacji lub orzeczenia o niepełnosprawności. Z wyłączeniem premier i spektakli/koncertów gościnnych.

Bilety można kupić w kasie teatru lub on-line.

Rezerwacja i sprzedaż biletów w kasie Lubuskiego Teatru.
Godziny pracy kasy:
poniedziałek: kasa nieczynna
wtorek – piątek: 8:30 – 12:30, 15:00-19:00
sobota/niedziela: kasa czynna na godzinę przed każdym spektaklem według repertuaru.
Kontakt z kasą biletową tel. 68 452 72 72 wew. 33

REZERWACJE GRUPOWE
Impresariat przyjmuje zamówienia na bilety od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:30.
Kontakt z impresariatem: tel. 68 452 72 72 wew. 63 lub 35

#teatrdostepny #kulturabezbarier