W siódmym niebie chmury płyną leniwie i powoli… Wiatr dmucha lekko i popycha je. Czy zauważysz przelatujące ptaki, gdy położysz się i spojrzysz w niebo? Słońce ogrzewa buzię. Oczy same się zamykają. 

Gdy otulisz się kocykiem z chmur, poczujesz jak miły w dotyku i puszysty jest śnieg. A po zachodzie słońca wybierzemy się w podróż pośród gwiazd! Czy niebo może być tak miękkie i ciepłe jak sen? Kolorowy deszcz, podniebne tunele, wielobarwna tęcza – odkryjmy razem, jak niezwykłe może być niebo! Raz rozświetlone promieniami słońca, innym razem gwiazdami… Nocą może zrobić się ciemniej, ale wciąż będzie czarodziejsko i pięknie. Interaktywny spektakl dla dzieci już od 0,5 do 4 lat kryje w sobie wiele niespodzianek pobudzających zmysły. 

Koncepcja i reżyseria - Katarzyna Kawalec
Realizacja scenografii - Areta Puchalska
Muzyka - Radosław Bolewski
Ruch sceniczny - Klaudia Cygoń
Inspicjent - Dobrosława Trębacz

Obsada:
Pim-pim - Joanna Koc
Pom-pom - Katarzyna Kawalec


Projekt jest koprodukcją Teatru Sensorycznego Minimi i Lubuskiego Teatru w Zielonej Górze.
Projekt został dofinansowany w ramach konkursu „Centrum Dla Rodziny” ze środków programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Patronat nad projektem objęła Fundacja Sceny Lubelska 30/32 w Warszawie.

Kategoria wiekowa: od 0,5 do 4 lat
Premiera: 21 lutego 2021 r.
Czas trwania:
do 40 minut
Scena: Scena Stańczyk (LT)


Zwiastun spektaklu/ Trailer >>

Skąd się biorą przedstawienia? (making of) >>


Zdjęcia:
Andrzej Wierdak

Zadanie zrealizowane w ramach programu Przestrzenie Sztuki finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.