GODZINY OTWARCIA KASY BILETOWEJ:
PONIEDZIAŁEK - kasa nieczynna
WTOREK: godz. 8:30-12:30 i 15:00-19:00
ŚRODA: godz. 8:30-12:30 i 15:00-19:00
CZWARTEK: godz. 8:30-12:30 i 15:00-19:00
PIĄTEK: godz. 8:30-12:30 i 15:00-19:00
SOBOTA, NIEDZIELA: kasa czynna na 1 godzinę przed każdym spektaklem (według repertuaru)
KONTAKT Z KASĄ BILETOWĄ:
tel. 68 452 72 72 wew. 33
Zamówienia na bilety przyjmuje DZIAŁ IMPRESARIATU - od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 15.30.
telefon: 68 452 72 72, wew. 35 lub 63
telefon komórkowy: 784 001 870 lub 784 001 866
PRZERWA WAKACYJNA
Kasa biletowa nieczynna do 20.08.2024 r.
--------------------------------------------------
GODZINY OTWARCIA KASY BILETOWEJ
PONIEDZIAŁEK – NIECZYNNA
WTOREK – 8:30 – 12:30, 15:00-19:00
ŚRODA – 8:30 – 12:30, 15:00-19:00
CZWARTEK – 8:30 – 12:30, 15:00-19:00
PIĄTEK – 8:30 – 12:30, 15:00-19:00
SOBOTA *
NIEDZIELA *
* Kasa czynna na godzinę przed każdym spektaklem według repertuaru.
Kontakt z kasą biletową tel. 68 452 72 72 wew. 33
Impresariat przyjmuje zamówienia na bilety od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do godziny 15.30.
Możliwość zakupu voucherów w kasie.
Lubuski Teatr w Zielonej Górze zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej http://teatr.zgora.pl/.
Strona internetowa jest zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych ponieważ wyposażona jest w następujące funkcje:
Niektóre materiały wideo są niedostosowane:
Oświadczenie sporządzono dnia: 2018-08-11 . Deklarację sporządzono na podstawie samooceny przeprowadzonej przez podmiot publiczny.
Deklarację poddano przeglądowi dnia 2022-01-31
Co to jest dostępność www?
Jeśli chodzi o stronę internetową i technologię, dostępność w pigułce to gwarancja, że strona internetowa jest wykonana w sposób nie tylko dla zwykłych użytkowników, ale także dla osób niepełnosprawnych. Sieć jest zasadniczo zaprojektowana tak, aby działała dla wszystkich ludzi, niezależnie od ich sprzętu, oprogramowania, języka, lokalizacji czy umiejętności. Dlatego wsparcie dostępności odgrywa ważną rolę we współczesnych trendach i technologiach projektowania stron internetowych.
INFORMACJE ZWROTNE I DANE KONTAKTOWE
W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt. Osobą kontaktową jest Dagmara Jastrzębska, mail:
Każdy ma prawo do wystąpienia z żądaniem zapewnienia dostępności cyfrowej strony internetowej lub jakiegoś jej elementu. Można także zażądać udostępnienia informacji za pomocą alternatywnego sposobu dostępu, na przykład przez odczytanie niedostępnego cyfrowo dokumentu, opisanie zawartości filmu bez audiodeskrypcji itp. Żądanie powinno zawierać dane osoby zgłaszającej żądanie, wskazanie, o którą stronę internetową chodzi oraz sposób kontaktu. Jeżeli osoba żądająca zgłasza potrzebę otrzymania informacji za pomocą alternatywnego sposobu dostępu, powinna także określić dogodny dla niej sposób przedstawienia tej informacji. Podmiot publiczny powinien zrealizować żądanie niezwłocznie, nie później niż w ciągu 7 dni od dnia wystąpienia z żądaniem. Jeżeli dotrzymanie tego terminu nie jest możliwe, podmiot publiczny niezwłocznie informuje o tym wnoszącego żądanie, kiedy realizacja żądania będzie możliwa, przy czym termin ten nie może być dłuższy niż 2 miesiące od dnia wystąpienia z żądaniem. Jeżeli zapewnienie dostępności cyfrowej nie jest możliwe, podmiot publiczny może zaproponować alternatywny sposób dostępu do informacji. W przypadku, gdy podmiot publiczny odmówi realizacji żądania zapewnienia dostępności lub alternatywnego sposobu dostępu do informacji, wnoszący żądanie możne złożyć skargę w sprawie zapewniana dostępności cyfrowej strony internetowej lub jej elementu. Po wyczerpaniu wskazanej wyżej procedury można także złożyć wniosek do Rzecznika Praw Obywatelskich. DOSTĘPNOŚĆ ARCHITEKTONICZNA
Siedziba: Lubuski Teatr w Zielonej Górze, al. Niepodległości 3/5, 65-048 Zielona Góra.
Lubuski Teatr w Zielonej Górze jest instytucją otwartą na różnorodność potrzeb odbiorców. Szczególną uwagę kierujemy w stronę osób z niepełnosprawnościami. W miarę możliwości podejmujemy działania zwiększające dostępność spektakli, spotkań, warsztatów, jak również budynku Lubuskiego Teatru.
W Gmachu Głównym Lubuskiego Teatru posiadamy trzy Sceny (Duża Scena, Scena Kameralna, Stańczyk). We wszystkich wymienionych przestrzeniach dążymy do pełnej dostępności.
Ze względu na to, że budynek Teatru jest obiektem zabytkowym i wpisanym do rejestru zabytków pod numerem rej. L-296/A stwarza pewne ograniczenia dla osób niepełnosprawnych.
Obecnie Lubuski Teatr rozpoczął przebudowę i rozbudowę budynku, w którym powstanie Teatr Lalek i Scena letnia ze sceną eksperymentalną. Rozbudowa i przebudowa budynku oraz jego otoczenie pod względem rozwiązań technicznych i funkcjonalnych został zaprojektowany z zasadami uniwersalnego projektowania oraz uwzględniając wszystkie potrzeby osób niepełnosprawnych.
Dojazd do Gmachu Lubuskiego Teatru jak i do powstającego budynku od ul. dr Pieniężnego. Niestety na ten moment ze względu na trwającą budowę nie możemy zapewnić miejsc parkingowych, a dojazd do budynku jest utrudniony.
Planowany termin zakończenia inwestycji 31.12.2022 rok.
KOORDYNATOR DOSTĘPNOŚCI
W naszym Teatrze osobą odpowiedzialną za dostępność dla osób z niepełnosprawnością jest Dagmara Jastrzębska
kontakt:
tel.: 68 4527272 wewn. 53 (pn – pt: 8.00 – 15.30)
Osobami przeszkolonymi do pomocy osobom z niepełnosprawnością są pracownicy Obsługi widowni:
Karolina Sitarska
kontakt: tel.: 508 214 792
Pracownicy obsługi widowni są obecni w każdym dniu wystawiania spektaklu bądź innego wydarzenia w Teatrze, nie mniej jednak w specyficznych sytuacjach wymagających dodatkowej pomocy z naszej strony prosimy o kontakt przed wizytą w teatrze w celu szczegółowego omówienia naszej współpracy w dniu spektaklu.
Gmach Główny Lubuskiego Teatru
Niepełnosprawność ruchu, wzroku, słuchu
OTOCZENIE INSTYTUCJI
Budynek główny znajduje się w centrum Starego Miasta przy ul. Aleja Niepodległości 3/5 i ma charakter zabytkowy. Wejście główne do budynku od ul. Aleja Niepodległości z Deptaka.
DOJŚCIE DO TEATRU
Najbliższy przystanek autobusowy zlokalizowany jest przy Al. Wojska Polskiego bądź ulicy Bohaterów Westerplatte. Wejście z pochylnią dla osób poruszających się na wózku znajduje się po prawej stronie od wejścia głównego do Kasy Teatru.
Osoby z niepełnosprawnością poruszające się komunikacją miejską MZK mogą skorzystać z pomocy asystenta, który pomoże dotrzeć do budynku Teatru, po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby.
Komunikacja MZK:
Przystanek na Al. Wojska Polskiego (Elżbietanki/Biblioteka) – autobusy nr: 0, 5, 8, 17, 20, 25, 27, 30, 37, 44, 80, N1, N3.
Przystanek na ul. Bohaterów Westerplatte (Centrum) – autobusy nr: 0, 5, 8, 12, 17, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 30, 37, 44, 55, 80, N1, N2, N3.
Zgodnie z ustawą o rehabilitacji społecznej i zawodowej osoba z niepełnosprawnością ma prawo przebywać na terenie Teatru z psem asystującym.
KASA TEATRU
Wejście do budynku Teatru pochylnią z Deptaku zielonogórskiego. Osoby z niepełnosprawnością, poruszające się na wózku z dużym prawdopodobieństwem będą potrzebowały pomocy obsługi w celu otworzenia ciężkich, drewnianych drzwi. Wezwanie pomocy odbywa się za pomocą umieszczonego dzwonka przy drzwiach. Po pokonaniu tej bariery znajdziemy się w przestronnym holu z okienkiem kasy biletowej. Z tego miejsca przez automatyczne, rozsuwane drzwi dotrzemy na foyer Dużej Sceny.
Osoby z niepełnosprawnością wzroku mogą skorzystać z Kasy bez problemu.
Osoby z niepełnosprawnością słuchu mogą skontaktować się z koordynatorem dostępności w razie wątpliwości i problemów.
SZATNIA
Szatnia znajduje się na parterze budynku, po lewej i prawej stronie przestronnego korytarza/foyer przed wejściem na widownię Dużej Sceny.
TOALETA
Toalety dla osób niepełnosprawnych znajdują się na foyer Teatru, po prawej stronie na parterze i w tym samym miejscu na piętrze budynku (przy windzie). Posiadają one oznaczenia oraz szerokie drzwi wejściowe i są odpowiednio dostosowane i wyposażone dla osób ze szczególnymi potrzebami.
DUŻA SCENA im. Stanisława Cynarskiego
WIDOWNIA
Wejście na widownię Dużej sceny wprost z foyer odbywa się bez przeszkód (bez różnicy poziomów) dwuskrzydłowymi drzwiami (6 par drzwi).
Na widowni nie wyznaczono specjalnych miejsc dla osób z niepełnosprawnością ruchową – wybór indywidualnego miejsca jest na bieżąco dostosowywany do potrzeb osoby ze szczególnymi potrzebami przez obsługę widowni.
Po prawej stronie foyer mieści się winda osobowa, którą dojedziemy na widownię znajdującą się na piętrze (tzw. balkon), oraz w razie potrzeby (wynikającej ze specyfikacji spektaklu) na Scenę od strony zaplecza/kulis.
Z myślą o osobach z niedoborem słuchu w grudniu 2020r na Dużej Scenie zainstalowano system pętli indukcyjnej.
Miejsca dla osób niewidomych są dostępne wszędzie.
Ogólna ocena: dobra. Ze względu na charakter zabytkowy budynku, Teatr nie jest w stanie dokonać wszystkich zmian, pozwalających na pełną dostępność i całkowicie samodzielne poruszanie się osoby z niepełnosprawnością ruchu po budynku. Natomiast wychodzi naprzeciw potrzebom, wykorzystując potencjał ludzki.
SCENA KAMERALNA im. Stanisława Hebanowskiego
Scena Kameralna znajduję się na półpiętrze między drugą a trzecią kondygnacją ( pomiędzy I i II piętrem) w Głównym Budynku Teatru.
WIDOWNIA
Ze względu na lokalizację Sceny Kameralnej wraz z widownią na wyższej kondygnacji, osoby ze szczególnymi potrzebami będą musiały skorzystać z windy osobowej (po prawej stronie Dużej Sceny) oraz pomocy obsługi widowni. Wjazd na widownię Sceny Kameralnej odbywa się os strony kulis/garderób, poprzez scenę, z której na widownię prowadzi przystosowana dla wózków inwalidzkich pochylnia. Miejsca dla osób na poruszających się wózku są ustalane na bieżąco w zależności od potrzeb przez pracownika obsługi widowni. Miejsca dla osób niewidomych są dostępne wszędzie.
Osoby z niepełnosprawnością słuchu od grudnia 2020 r. mogą skorzystać z zainstalowanej technologii pętli indukcyjnej.
Ogólna ocena: dobra. Jedyną niedogodnością jest brak możliwości samodzielnego dotarcia na widownię przez osoby z niepełnosprawnością ruchu. Natomiast Teatr wychodzi naprzeciw potrzebom, wykorzystując potencjał ludzki.
STAŃCZYK
Scena Stańczyk znajduję się na drugiej kondygnacji (I piętro) w Głównym Budynku Teatru tuż obok balkonu widowni Dużej Sceny. Jest to otwarta przestrzeń, która powstała z myślą o najmłodszych. To tutaj często odbywają się spektakle i warsztaty dla dzieci.
WIDOWNIA
Ze względu na lokalizację Sceny Stańczyk na wyższej kondygnacji, osoby ze szczególnymi potrzebami będą musiały skorzystać z windy osobowej (po prawej stronie Dużej Sceny). Natomiast brak barier w postaci progów oraz wahadłowe drzwi pozwolą osobie niepełnosprawnej na dotarcie do Sceny Stańczyk samodzielnie bez pomocy obsługi widowni.
Ogólna ocena: dobra. Jedyną niedogodnością jest brak pętli indukcyjnej. Natomiast Teatr wychodzi naprzeciw potrzebom, wykorzystując potencjał ludzki.
WYPOŻYCZALNIA KOSTIUMÓW
W budynku Lubuskiego Teatru funkcjonuje wypożyczalnia kostiumów. Jest ona umiejscowiona w części technicznej budynku.
Wejście do budynku może odbywać się od ul. dr Pieniężnego, które w tym momencie jest ograniczone ze względu na trwającą przebudowę i rozbudowę budynku Lubuskiego Teatru. Jednak wejście od tej strony budynku jest korzystniejsze ze względu na brak różnicy poziomów, a korytarz prowadzi nas wprost do windy osobowej. Wypożyczalnia zlokalizowana jest na trzecim piętrze tej części budynku. Możliwe jest również dotarcie do wypożyczalni wchodząc do gmachu budynku głównego od strony Deptaku, jednak po drodze napotkamy przeszkodę w postaci schodów.
Osoby z niepełnosprawnością mogą skorzystać z pomocy obsługi wypożyczalni Teatru, po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby. Kontakt do osoby odpowiedzialnej oraz godziny otwarcia wypożyczalni znajdują się na naszej stronie internetowej http://teatr.zgora.pl/kontakt-spis-tel/
TOALETA
Na parterze części technicznej budynku Lubuskiego Teatru znajduje się toaleta w pełni przystosowana do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami.
POKOJE GOŚCINNE
Lubuski Teatr oferuje w swojej ofercie również noclegi krótkoterminowe w kilku przeznaczonych do tego celu pokojach gościnnych.
Jednak usytuowanie pokoi na ostatniej kondygnacji (V p.) i brak windy nie pozwala na przystosowanie tej przestrzeni i skierowanie tej oferty do osób niepełnosprawnych.
Monitoring prowadzony jest przez Lubuski Teatr w Zielonej Górze, w celu zapewnienia bezpieczeństwa, porządku publicznego, ochrony osób i mienia, obejmuje obszar wewnętrzny budynku wraz z przyległym do budynku terenem zewnętrznym. Więcej informacji można uzyskać drogą elektroniczną (adres e-mail:
W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”, opubl. w Dz. Urz. UE L 119/1 z 4 maja 2016 r.), informujemy, że:
Administratorem Pana(-i) danych osobowych jest Dyrektor Lubuskiego Teatru w Zielonej Górze (65-048) przy Alei Niepodległości 3/5, z którym można kontaktować się mailowo za pośrednictwem adresu:
Inspektorem Ochrony Danych jest Sławomir Kozieł, z którym można kontaktować się mailowo za pośrednictwem adresu:
Klauzula informacyjna w odniesieniu do danych przetwarzanych na portalu społecznościowym Facebook znajduje się tutaj.
Administrator danych osobowych przetwarza Pana(-i) dane osobowe na podstawie obowiązujących przepisów prawa, zawartych umów oraz na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody.
Pana(-i) dane osobowe przetwarzane będą w celu:
a) realizacji praw i obowiązków ustawowych Administratora danych osobowych,
b) realizacji umów,
c) wykonywania zadań, realizowanych w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej, powierzonej Administratorowi, w szczególności w zakresie prowadzenia działalności artystycznej w dziedzinie sztuki teatralnej (Ustawa z dnia 25 października 1991
o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej).
d) w pozostałych przypadkach – wyłącznie na podstawie uprzednio udzielonej przez Pana
/Panią pisemnej zgody w zakresie i celu, wskazanym w tej zgodzie, w szczególności:
upowszechnianie historycznego i współczesnego dorobku kultury narodowej i światowej za pośrednictwem różnorodnych form przekazu, rozwijanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowań amatorską twórczością artystyczną, organizowanie konkursów, warsztatów, imprez i akcji kulturalnych z uwzględnieniem form teatralnych i parateatralnych, łączenie działalności artystycznej z działalnością gastronomiczną, wystawienniczą, wydawniczą, reklamową i innymi.
W związku z realizacją praw i obowiązków ustawowych Administratora danych osobowych, Pana(-i) dane osobowe mogą być udostępniane przez Administratora innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych, którymi mogą być:
a) organy władzy publicznej praz podmioty wykonujące zadania publiczne lub działające na zlecenie tych organów na podstawie odpowiednich przepisów prawa,
b) inne podmioty, upoważnione do odbioru Pana(-i) danych osobowych na podstawie odpowiednich przepisów prawa,
c) podmioty, które przetwarzają Pana(-i) dane osobowe w imieniu Administratora na podstawie zawartej umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych
(tzw. podmioty przetwarzające).
Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji w/w celów
z uwzględnieniem okresów przechowywania określonych w przepisach odrębnych, w tym przepisów archiwalnych.
W związku z przetwarzaniem Pana(-i) danych osobowych przysługują Panu(-i) następujące uprawnienia:
a) prawo dostępu do treści swoich danych osobowych,
b) prawo do żądania sprostowania swoich danych osobowych w przypadku, gdy dane są niekompletne lub niezgodne z rzeczywistością,
c) prawo do żądania usunięcia swoich danych osobowych (tzw. prawo do bycia zapomnianym) w przypadku, gdy:
– dane osobowe nie są już niezbędne do celów, w których zostały zebrane lub w inny sposób przetwarzane,
– osoba, której dane dotyczą, cofnęła zgodę i nie ma innej podstawy prawnej przetwarzania,
– osoba, której dane dotyczą, wnosi sprzeciw wobec przetwarzania i nie występują nadrzędne prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania,
– dane osobowe były przetwarzane niezgodnie z prawem,
– dane osobowe muszą zostać usunięte w celu wywiązania się z obowiązku prawnego przewidzianego w prawie Unii lub prawie państwa członkowskiego, któremu podlega administrator,
– dane osobowe zostały zebrane w związku z oferowaniem usług społeczeństwa informacyjnego,
d) prawo do żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych w przypadku, gdy:
– osoba, której dane dotyczą, kwestionuje prawidłowość danych osobowych,
– przetwarzanie jest niezgodne z prawem, a osoba, której dane dotyczą, sprzeciwia się usunięciu danych osobowych, żądając w zamian ograniczenia ich wykorzystywania,
– administrator nie potrzebuje już danych osobowych do celów przetwarzania, ale są one potrzebne osobie, której dane dotyczą, do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń,
– osoba, której dane dotyczą, wniosła sprzeciw wobec przetwarzania – do czasu stwierdzenia, czy prawnie uzasadnione podstawy po stronie administratora są nadrzędne wobec podstaw sprzeciwu osoby, której dane dotyczą,
e) prawo do przenoszenia swoich danych osobowych, gdy łącznie spełnione są następujące przesłanki:
– przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody lub na podstawie umowy oraz
– przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany,
f) prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
g) prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
h) prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, na adres:
Urząd Ochrony Danych Osobowych
ul. Stawki 2
00-193 Warszawa
tel. 22 531 03 00
fax. 22 531 03 01
Godziny pracy urzędu: 8.00 – 16.00
Infolinia: 606-950-000
czynna w dni robocze od: 10.00 – 13.00
Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w zakresie, ujętym przepisami prawa, do których podania jest Pan(-i) zobowiązany/zobowiązana, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych będzie skutkowało odmową realizacji usług.
Pana(-i) dane mogą być poddawane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.
Pana(-i) dane nie będą poddawane profilowaniu.
Powyższe zasady obowiązują od dnia 25 maja 2018 r.
Podstawa prawna:
– art. 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
Ceny biletów:
Duża Scena:
- bilet normalny - 60 zł
- bilet ulgowy - 50 zł
- bilet grupowy - 45 zł
- bilet dla osób z niepełnosprawnością - 30 zł (bilet obowiązuje dla osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów za okazaniem legitymacji lub orzeczenia o niepełnosprawności).
Scena Kameralna:
- bilet normalny - 50 zł
- bilet ulgowy - 45 zł
- bilet grupowy - 40 zł
- bilet dla osób z niepełnosprawnością - 30 zł (bilet obowiązuje dla osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów za okazaniem legitymacji lub orzeczenia o niepełnosprawności).
Bajki:
- bilet normalny - 35 zł
- bilet ulgowy - 32 zł
- bilet grupowy - 30 zł
- bilet dla dzieci do 3 lat - 22 zł
- bilet dla osób z niepełnosprawnością - 20 zł (bilet obowiązuje dla osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów za okazaniem legitymacji lub orzeczenia o niepełnosprawności).
Bilet szkolny - 30 zł (opiekunowie mają wstęp gratis) - bilet obowiązuje na spektakle dopołudniowe grane dla zorganizowanych grup szkolnych.
Scena Teatru Lalek:
- bilet normalny - 35 zł
- bilet ulgowy - 32 zł
- bilet grupowy - 30 zł
- bilet dla dzieci do 3 lat - 22 zł
- bilet dla osób z niepełnosprawnością - 20 zł (bilet obowiązuje dla osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów za okazaniem legitymacji lub orzeczenia o niepełnosprawności).
Bilet szkolny - 30 zł (opiekunowie mają wstęp gratis) - bilet obowiązuje na spektakle dopołudniowe grane dla zorganizowanych grup szkolnych.
Zamówienia indywidualne:
Zamówienia grupowe:
POBIERZ FORMULARZ POTWIERDZAJĄCY REZERWACJĘ GRUPOWĄ:
W ciągu 2 dni po dokonaniu rezerwacji telefonicznej należy wypełnić i przesłać formularz na adres e-mail:
VOUCHER PREZENTOWY
Voucher prezentowy Lubuskiego Teatru to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby!
REGULAMIN:
KARTA DUŻEJ RODZINY
REGULAMIN:
BILET DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
REGULAMIN:
Bilety dla osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów to koszt 30 zł (spektakle dla dorosłych) od osoby oraz 20 zł (spektakle dla dzieci) za okazaniem legitymacji lub orzeczenia o niepełnosprawności z wyłączeniem premier i spektakli / koncertów gościnnych.
BILET RODZINNY
REGULAMIN:
PROMOCJA „PIERWSZY WTOREK MIESIĄCA”
REGULAMIN:
TIPS: Create lighter, secondary text in any heading with a generic <small>
tag or the .small
class.
This is a lead paragraph.
Make a paragraph stand out by adding .lead
.
Maecenas sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna. Donec id elit non mi porta gravida at eget metus.
Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula.
The following snippet of text is rendered as bold text.
The following snippet of text is rendered as italicized text.
An abbreviation of the word attribute is attr.
This is a .mute
paragraph.
This is a .text-primary
paragraph.
This is a .text-warning
paragraph.
This is a .text-danger
paragraph.
This is a .text-success
paragraph.
This is a .text-info
paragraph.
This is a left aligned text .text-left
This is a center aligned text .text-center
This is a right aligned text .text-right
This is a justify aligned text which is often used in Book Design, Magazine or special Typo Pages. Create a justify aligned text with .text-justify
class.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer posuere erat a ante.
Quote's author in Source Title
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer posuere erat a ante.
Quote's author in Source Title
Cras ac dignissim mauris. Duis odio diam, rutrum ut est at, scelerisque malesuada risus.
Cras ac dignissim mauris. Duis odio diam, rutrum ut est at, scelerisque malesuada risus.
Cras ac dignissim mauris. Duis odio diam, rutrum ut est at, scelerisque malesuada risus.
Cras ac dignissim mauris. Duis odio diam, rutrum ut est at, scelerisque malesuada risus.
Donec id elit non mi porta gravida at eget metus risus varius blandit.
Donec id elit non mi porta gravida at eget metus.
Donec id elit non mi porta gravida at eget metus.