W 2021 obroniłem magisterkę na wydziale aktorskim Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu i dołączyłem do zespołu Lubuskiego Teatru. Tutaj z fajniejszych rzeczy, to zagrałem Upiora w Gusłach.
Oprócz Lubuskiego, grywam gościnnie w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, Teatrze Polskim we Wrocławiu, Teatrze Pieśń Kozła i Teatrze Komedia we Wrocławiu. Mam żenujący zarost na twarzy, krzywy nos, a prawa jazdy nie. Zagrałem epizodziątko w Wielkiej Wodzie (i było super, pływałem amfibią po greenscreenie) i rolę Kochanka z księżyca w filmie Tomka Tryzny pt. Światło Nocy.
Jak byłem w szkole aktorskiej, to koledzy śmiali się, że jestem Kermit, bo miałem głos jak ta żaba Kermit i miałem nadzieję, że w szkole i w teatrze wykształcę taki niższy, męski głos, ale jednak nie.
Jak dorosnę, chciałbym być jak Robert Downey Jr., tylko bez narkotyków i wyższy. Bardzo lubię grać na kompie (właśnie kończę dodatki do Wiedźmina III), pływać, jeździć konno, chipsy i żelki są mniam, uwielbiam chodzić do kina, najlepiej ze skitranymi chipsikami. Do teatru też lubię. Wcześniej słuchałem dużo muzyki, Motörheada na przykład, ale zepsuły mi się słuchawki i już nie mogę. Pozdrawiam wszystkich fanów Heroes of Might and Magic III, Lochy - najlepszy zamek.