Winobraniowe Spotkania Teatralne to już tradycja naszego miasta! Wielu mieszkańców niecierpliwie czekało na ogłoszenie tegorocznego repertuaru. Oto on:

* 03.09.22, godz. 19:00 ,,Człowiek dwóch szefów”, Lubuski Teatr – przezabawna komedia muzyczna, która skradła serca zielonogórskiej publiczności. Uwaga! Grozi zakwasami od śmiechu!

* 04.09.22, godz. 19:00 ,,Dzień świra”, Teatr im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp. – gorzka komedia o absurdach życia polskiego inteligenta, ekscentryka i oryginała uwikłanego w natręctwa życia codziennego, dla którego każdy dzień jest dniem świra, a próby kontaktu z innymi ludźmi, to istne piekło.

* 05.09.22, godz. 19:00 ,,Zielono zasiała”, Magda Kuraś Sekstet – gdański zespół przybywa do nas z ludowością, pierwotnością i koncertem teatralnym: głos wołający z bólu, taniec z radości, folk płynący z ziemi biłgorajskiej. Zabrzmią autorskie utwory oraz pieśni ludowe lubelszczyzny.

* 07.09.22, godz. 19:00 ,,Kora. Falowanie i spadanie”, Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego w Koszalinie – spektakl będący wyrazem fascynacji Korą. Usłyszycie w nim największe przeboje Maanamu i przepłyniecie przez oniryczny ocean zdarzeń z życia artystki, w którym najważniejsze było po prostu życie. I miłość.

* 09.09.22, godz. 19:00 ,,Przez park na bosaka” Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze – komedia romantyczna, która dowodzi że humor jest lekiem na codzienne bolączki. Małżonkowie (z zawrotnym stażem małżeństwa: 6 dni!) wprowadzają się do swojego wyśnionego gniazdka na 5 piętrze bloku. Okazuje się jednak, że owo gniazdko niewiele ma wspólnego z romantycznym wyobrażeniem o własnym mieszkaniu a życie po ślubie nie przypomina tego z bajki. Czy miłość przetrwa próbę codzienności?

* 10.09.22, godz. 19:00 ,,Mayday Bigamistka”, Wrocławski Teatr Komedia – kto zna ,,Mayday” i ,,Mayday 2″ ten wie, że warto przyjść na ten spektakl! Doskonała zabawa gwarantowana! Zadba o to Jackie, kobieta niezależna: utrzymuje się z jeżdżenia taksówką, a o brak nudy w życiu dba jej dwóch mężów! Tak, dobrze czytacie: Jackie ma dwóch mężów (którzy o sobie nie wiedzą), dwa domy i tylko jedną głowę, bardzo zajętą organizowaniem życia w tym przedziwnym układzie. Cóż jednak począć, że serce bije i do męża „ciepłych kluch” i do męża „gorącego kochanka”?

* 11.09.22, godz. 16:00 i 19:00 ,,Kochane pieniążki” Teatr Capitol Warszawa – kryminalna farsa opowiadająca historię Henry’ego, który w dniu swoich urodzin znajduje teczkę pełną pieniędzy. Ta sztuka to zawrotne tempo, niespodziewane wydarzenia, komiczne sytuacje i przezabawne dialogi.

Bilety można kupić on-line.  Bilety grupowe prosimy rezerwować w Impresariacie telefonicznie: 068 452 72 72 (W.63,51,35) lub przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lubuski Teatr. Gasimy kulturalne pragnienia!