Motto: Kiedy mówisz, powtarzasz jedynie to, co już wiesz. Gdy zaś słuchasz, masz szansę nauczyć się czegoś nowego. (Dalai Lama)

Urodzona 26 maja 1994 w Limanowej, obecnie mieszka w Łodzi.
Ukończyła Wydział Aktorski Łódzkiej Szkoły Filmowej (2022). Z Lubuskim Teatrem w Zielonej Górze związana jest od stycznia 2021 roku. Jej debiutem teatralnym była rola Adusi w spektaklu muzycznym Słodkie lata 20-30... w reżyserii Jana Szurmieja. Kasia gra również w spektaklu Kanadyjskie sukienki w reżyserii Macieja Archona Michalskiego oraz w spektaklu Człowiek dwóch szefów w reżyserii Tomasza Dutkiewicza, gdzie wciela się w rolę Rachel Crabbe.

Jej pasją - poza tą teatralną - jest praca przed mikrofonem. Czyta artykuły dla miesięcznika Pismo. Magazyn opinii, ma na koncie kilka audiobooków oraz seriali audio (najnowsza produkcja to serial Mierzeja - thriller braci Miłoszewskich dla Empik Go, w którym wciela się w rolę Agnieszki). Od września 2020 roku jest również radiowym głosem Lidla wraz z Rino Pawletta. Kocha pracę w przestrzeni audio równie bardzo jak teatr i chciałaby stale rozwijać się w tej dziedzinie, zdobywać doświadczenie. Przenoszenie słuchacza za pomocą głosu w inny świat, uruchamianie jego wyobraźni dźwiękiem sprawia jej ogromną radość. Lubi też muzykę (gra na flecie), śpiewa i tańczy. W wolnym czasie lubi podróżować camperem, który daje jej możliwość swobodnego zwiedzania i bycia bliżej natury. Kocha jeździć samochodem, a dzięki posiadaniu pojazdu elektrycznego "wkręciła się" w elektromobilność, która stała się jej sposobem na życie. Kobieta wielu talentów i pasji.