Motto:  Życie bije i miażdży duszę, a sztuka przypomina ci, że w ogóle ​​ją masz. (Stella Adler)

Student V roku PWSFTviT w Łodzi. Na IV roku zagrał w trzech spektaklach dyplomowych: Żadnych przedwczesnych wniosków w reżyserii Małgorzaty Hajewskiej - Krzysztofik, Trzy siostry, Wariacje w reżyserii Franciszka Szumińskiego oraz Keinmal w reżyserii Konrada Hetela. Jest częścią niezależnego spektaklu Bestiariusz polski.

W Lubuskim Teatrze zadebiutował rolą Sancho Pansy w przedstawieniu Przygody Don Kichota oraz brał udział w czytaniu performatywnym Balladyny.

Uwielbia śpiewać i znajdą się nawet tacy, co uważają że mu to wychodzi. Jest fanem muzyki rockowej, a w szczególności ukochał zespół Pink Floyd za niepowtarzalne brzmienie i ich niewyobrażalny talent kompozytorski, lecz nawet pomimo to lubi czasem posłuchać Niggas With Attitudes. Jego ulubionym aktorem jest Robert DeNiro i zdał sobie z tego sprawę gdy obejrzał Ojca chrzestnego II. Gdyby mógł komuś polecić trzy najlepsze - jego zdaniem - seriale byłyby to: Breaking Bad, The Wire oraz The Sopranos. Aktualnie się odchudza, więc proszę mu nie oferować ciasteczek, bądź wypadów na "Maka".