Motto: „Teatr to wygłup. Nie lubię tych dętych tekstów wygłaszanych przez aktorów. Nawet gdyby były najmądrzejsze, wiem, że ten pan za chwilę zdejmie kostium i pójdzie zrobić zakupy.” (M. Świetlicki) 

Pochodzi z Bielska-Białej, a dziewczyny z gór mają charakter - ona jest tego najlepszym przykładem! Dużą część życia poświęciła śpiewaniu, które do dzisiaj jest jej bliskie. Ukończyła wrocławską filię Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie na wydziale dramatycznym. Z najfajniejszą ekipą na świecie zagrała w dwóch spektaklach dyplomowych - w Weselu w reżyserii Wojtka Kościelniaka i w Gdy przyjdzie sen w reżyserii Katarzyny Dworak i Pawła Wolaka. Wcieliła się w role dzikiej i zakochanej Panny Młodej, nienawistnej Ewki sklepowej i rozbrajającej Anki. Z reguły niecierpliwa, dlatego jeszcze na III roku wyprodukowała z kolegami ze szkoły spektakl na podstawie Sońki Ignacego Karpowicza, który zakwalifikował się do ścisłego finału konkursu OFF na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej. Nadal głodna pracy jeszcze na IV roku dostała się do zespołu aktorskiego Teatru im. C. K. Norwida w Jeleniej Górze, gdzie zagrała w wielu spektaklach, z których bez wątpienia należy wyróżnić rolę Cynthi w Królowej Cateringu (reż. Maciej Kowalewski) i Corie w Przez Park na Bosaka (reż. Andrzej Nejman). A tak poza tym… marzy o wydaniu własnej płyty, na której zaśpiewa z serca. I o krwistych rolach, które nie pozostawiają widza obojętnym.

Na deskach Lubuskiego Teatru zobaczyć ją można w roli Dziewczynki w niezwykle aktualnym spektaklu Jutro wrócimy do domu w reżyserii Roberta Czechowskiego i Michała Wnuka. I to na pewno nie jest jej ostatnie słowo… ;)