Spektakl powstaje z myślą o naj-najmłodszych widzach. O tych, którzy właśnie poznają świat, uczą się nazywać wszystko, co wokół siebie widzą. Jakie przeróżne tajemnice skrywa przyroda? Jakie są jej ulubione kolory?

Jak lubi się zmieniać podczas każdej z czterech pór roku? Razem z bohaterami opowieści – Siostrą, Bratem i pewną niezwykłą Gąsienicą spróbujemy znaleźć odpowiedź na te i inne pytania. Dowiemy się, że każda zabawa może przerodzić się w teatr dzięki wyobraźni, ale przede wszystkim, że teatr jest doskonałym miejscem, aby dobrze się bawić i przyjemnie spędzić czas. W przedstawieniu postacie sceniczne często nawiązują bezpośredni kontakt z widzami, a spektakl dzięki barwnej scenografii, zabawnym lalkom i przyjemnym dla ucha piosenkom jest propozycją dla wszystkich widzów, którzy lubią się miło bawić, w tym również dla dzieci, dla których będzie to pierwsza wizyta w teatrze.

UWAGA! Ze względu na pandemiczne obostrzenia, spektakl grany jest w sali kameralnej (widownia z fotelami), a nie w Sali Stańczyka (widzowie na poduszkach).

Reżyseria: Katarzyna Kawalec
Scenariusz: Katarzyna Kawalec
Scenografia, lalki: Areta Puchalska
Muzyka: Radosław Bolewski

Obsada:
Joanna Koc
Radosław Walenda

Inspicjent: Beata Sobicka-Kupczyk

fot. Edyta Zatwarnicka

Spektakl dla dzieci od lat: 1 do 5
Czas trwania: 40 minut

Premiera: 8 lutego 2015